System IZOFLEX — technologiczna alternatywa
do tworzenia unikalnych elewacji
Od momentu wdrożenia do masowej produkcji w 1992 roku system Izoflex jest absolutnie unikatową technologią i nowością na polskim rynku rozwiązań budowlanych. To alternatywa dla obiektów i miejsc, gdzie z różnych względów nie jest możliwe zastosowanie cegły klinkierowej, płytek ceramicznych, kamienia elewacyjnego bądź klinkieru. Po kilku dekadach na rynku można śmiało stwierdzić, że system IZOFLEX zyskał zaufanie nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, co potwierdza wiele oryginalnych realizacji z wykorzystaniem tego produktu elewacyjnego.
Przykład wykorzystania elastycznych płytek elewacyjncyh w systemie IZOFLEX (1015 CARDIFF, 5016 BRISTOL) — Wielka Brytania
© IZOFLEX | Inesta
Płytki i klej IZOFLEX
– lekki i piękny elewacyjny ideał
Wielu inwestorów dostrzega, że płytki i klej marki Izoflex wystarczą do idealnego odwzorowania muru. Te dwa produkty tworzą system, sprawdzający się w projektach, w których dużą rolę odgrywają wygląd, jakość i waga stosowanych materiałów. Płytki Izoflex są wielokrotnie lżejsze od klinkierowych odpowiedników, naturalnego kamienia i dobrze znanej cegły. Ich cienkość powoduje, że nie zabierają zbyt wiele miejsca, jednocześnie zachowując wyjątkowe walory wizualne tradycyjnych materiałów wykończeniowych.
Przykład wykorzystania elastycznych płytek elewacyjncyh w systemie IZOFLEX (2054 IZMIR) — Warszawa
© IZOFLEX | Inesta
Oryginalność systemu IZOFLEX
– zalety ręcznego procesu produkcji
Od momentu, gdy w 1992 roku z lini produkcyjnej zjechały pierwsze płytki Izoflex marka tworzy i rozwija innowacyjne materiały elewacyjne z myślą o inwestorach i architektach — aby nie musieli wybierać pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. System Izoflex posiada niezbędną dokumentację techniczną dla tego rodzaju materiałów budowlanych.
Ręczny proces produkcji sprawia, że każda płytka IZOFLEX jest wyjątkowa pod względem wyglądu, a wysokie standardy produkcyjne zapewniają identyczność podstawowych parametrów technicznych, tj.: barwienia i rozmiaru danego rodzaju płytki. Każdy z produktów przenika szczególna dbałość o detale widoczna przede wszystkim w precyzyjnych zdobieniach na powierzchniach płytek. Baza kolorystyczna odpowiada na potrzeby projektowe nowego budownictwa, a także sprawdza się w przypadku renowacji i dociepleń.
Przykład wykorzystania elastycznych płytek elewacyjncyh w systemie IZOFLEX (6124 BELGIUM) — Warszawa
© IZOFLEX | Inesta
Architekcie, puść wodze fantazji!
czyli nieograniczone możliwości IZOFLEX
Kompletny system IZOFLEX gwarantuje trwałość i niezawodność wykończeń na lata. Od 30 lat elastyczne płytki Izoflex są wykorzystywane do tworzenia wyjątkowych:
- elewacji
- cokołów
- obramowań okien, drzwi i bram garażowych
- ogrodzeń
- słupów i filarów
- ścian wewnętrznych.
System IZOFLEX, ze względu na łatwość montażu, sprawdzi się do szybkiego stworzenia ceglanej bądź kamiennej ściany. Wysoka jakość wyrobów bardzo dobrze komponuje się zarówno z klasycznymi wykończeniami z drewna, jak i nowoczesnymi formami ze szkła, stali bądź aluminium.
Przykład wykorzystania elastycznych płytek elewacyjncyh w systemie IZOFLEX (6001 AMUR) — Piła
oraz realizacja z wykorzystaniem systemu IZOFLEX (2095 KAIR) — Gdańsk
© IZOFLEX | Inesta
Więcej informacji na stronie firmy IZOFLEX | Inesta Sp. z o.o. w portalu PdA.
Istnieje możliwość wyprodukowania płytek na indywidualne zamówienie.
System Izoflex można kupić tylko przez wyłącznego dystrybutora: biuro@izoflex.pl